Aynı gün e-imza almak?

Marmaris ve çevresinde aynı gün e-imza teslim edebilen tek kurum olan TÜRKKEP,sizleri günlerce beklemekten kurtarıyor.

Marmaris’te farklı firmalardan e-imza almak istediğinizde normal onay süreci evrakların gidip gelmesi gerektiğinden 1 hafta 10 günü bulabilmektedir.

İşte burada TÜRKKEP Marmaris Bayi olarak, JET İmza yetkimiz ile sizlere daha hızlı hizmet sunabilmekteyiz. İster ofisimizde çayınızı kahvenizi yudumlarken, isterseniz Marmaris’teki iş yerinize bizzat gelerek gerekli form ve evrakları dolduruyor, aynı gün içinde e-imzanızı teslim ediyoruz.

Bize telefonla ulaşarak hızlı e-imza almak için bilgi edinebilirsiniz, hemen arayın
0 252 413 6312 – 0 532 375 3465  

E-imza nedir?

Gelişmiş teknolojinin ülkemizde hayata geçmesiyle birlikte birçok alanda olduğu gibi resmi işlemlerde de güvenlik ve kolaylık araçları faaliyete geçti. Bu kolaylıklar arasında yer alan elektronik imza, şahsi işlemlerde veya kurumsal işlemlerde imza yetkisi bulunan kişilerin imzasını taklit ederek dolandırıcılık gibi olayların önüne geçilmesi için tasarlanmış bir uygulamadır. 5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu’na göre elektronik imza, ıslak imza gibi evlilik, veraset ve şahitlik gibi hukuki olaylar haricinde kalan tüm işlemlerde geçerlidir.

Elektronik imza, başka bir elektronik veriye eklenen veya elektronik mantıksal ile aynı doğrultuda çalışan, harf, rakam ve objelerden oluşan ve dijital ortamda hazırlanarak “akıllı kart” veya “token” aracılığı ile kullanılabilen bir tür kimlik doğrulamadır. Taklit edilmesi mümkün olmayan bu imza, hukuki anlamda tüm mecralarda geçerli olup değiştirilmesi veya benzerinin yapılması gibi durumlara karşı güvenilirdir.

Elektronik imza kimler alabilir?

E-imza, bir kurumda imza yetkisi kimde ise o kişi tarafından atılabilen bir imzadır. Çünkü bu imza türü, bilgisayar ortamında kimlik doğrulaması yapıldıktan sonra atılabilmektedir.

E-imza nerelerde kullanılabilir?

  • Edevlet uygulamalarında,
  • Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) Sistemine uyumlu işlemlerde
  • Ticari Sicil işlemlerinde (MERSİS projesi bünyesinde olanlar)
  • Kamu projelerinde (MERSİS, UYAP, KEP, EREÇETE, E-DEVLET, EKAP, TİTUBB), e-imza kullanılması zorunludur.
  • Hizmet sözleşmelerinde ve çalışanların gerekli evraklarında,
  • Bankaya talimat verirken,
  • Bayiler arası sipariş verilirken,
  • Onay gerektiren formlarda,
  • Şirketlerin yönetim toplantılarında alınan kararları onaylarken elektronik imza kullanılabilir.

Marmaris‘te yerinde ve anında e-imza (elektronik imza) vermeye yetkili bayilerimizden olan TBM Marmaris‘i ziyaret ederek TÜRKKEP e-imzanızı anında alabileceğiniz gibi; müşteri temsilcimiz ziyaretinize gelerek, yerinizde e-imzanızı teslim edebilir.

Bize telefonla ulaşarak hızlı e-imza almak için bilgi edinebilirsiniz, hemen arayın.
0 252 413 6312 – 0 532 375 3465  

Referanslarımıza buradan göz atabilirsiniz.