YAVUZER DANIŞMANLIK Hakkında

Küçük, orta ve büyük ölçekli firmalara Dijital Dönüşüm Hizmetleri konusunda Danışmanlık Hizmeti veren Tolga Yavuzer; 1973 İstanbul doğumludur. Yaklaşık 30 senedir Marmaris’te ikamet etmektedir. Evli ve bir kız çocuk babasıdır. Trakya Üniv. İşletme ve Muğla Üniv. İktisat olarak iki üniversite mezunudur. Yaklaşık 10 sene resmi ve ön muhasebe bölümlerinde çeşitli firmalarda görev almıştır.

2006 yılı itibari ile kendi firmasını kurarak bilişim sektöründe hizmet vermeye başlayarak ticaret hayatına katıldı. Firma ana faaliyet konusu internet ve bilgisayar olmak üzere bölgedeki özellikle otel ve yat firmalarına kurumsal web site tasarımı, web barındırma, isim hakkı ve e-posta hizmeti vermektedir.

Firma e-ticaret konusunda 10 sene üzeri deneyimi ile bilgisayar, elektronik ve mobilya satışı yanında, e-ticarete girmek isteyen firmalara danışmanlık hizmeti de sunmaktadır.

Resmi muhasebe ve internet konusunda deneyimli ve konuya hakim olarak bayisi olduğu TÜRKEP‘in sunduğu e-imza, KEP, e-fatura, e-arşiv, e-defter gibi tüm e-dönüşüm ürünleri için yerinde kaliteli hizmet verebilmektedir.


TÜRKKEP Hakkında

TÜRKKEP, KEP Hizmet Sağlayıcısı olarak, 25 Şubat 2013 tarihinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından, e-Fatura Hizmet Sağlayıcısı (Özel Entegratör) ve e-Fatura Saklamacı Kuruluş olarak da, 27 Eylül 2013 tarihinde Gelir İdaresi Başkanlığı’nca (GİB) yetkilendirilmiştir.

TÜRKKEP, Türk Ticaret Kanunu ve KEP Sistemi’ne ilişkin usul ve esaslar hakkında yönetmelik ve tebliğler kapsamında yasal düzenlemesi yapılmış olan, Kayıtlı Elektronik Posta (KEP), e-Yazışma, e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-Defter ve e-Saklama hizmetlerini kurumsal ve bireysel müşterilerine yetkili hizmet sağlayıcı olarak tek noktadan sağlayabilen ülkemizin ilk ve tek güven kurumudur.

TÜRKKEP, ayrıca e-İmza, e-Defter ve KEP Mutabakat çözümleri ile KEP Assist, KEP Gateway, e-Fatura Yönetimi Sistemi ve e-Fatura İtiraz Sistemi çözümleri ve entegrasyon hizmetleri ile de kurumsal müşterilerine uçtan uca katma değerli çözümler ve hizmetler sağlamaktadır. TÜRKKEP sektöründe ilk yerinde Ar-Ge Merkezi olarak yenilikçi çözümler üretmektedir.

Referanslarımıza buradan göz atabilirsiniz.