Aynı gün e-imza almak?

Marmaris ve çevresinde aynı gün e-imza teslim edebilen tek kurum olan TÜRKKEP, sizleri günlerce beklemekten kurtarıyor.

E-imza almak istediğinizde normal onay süreci evrakların 1 hafta 10 günü bulmaktadır. Bizde bu süre 30 – 45 dakikadır. JET İmza yetkimiz ile sizlere hızlı hizmet sunabilmekteyiz.

İster ofisimizde çayınızı kahvenizi yudumlarken, isterseniz Marmaris’teki iş yerinize bizzat gelerek  e-imza teslim edebiliyoruz. Gerekli form ve evrakları dolduruyor, aynı gün içinde e-imzanızı teslim ediyoruz.

Bize telefonla ulaşarak hızlı e-imza almak için bilgi edinebilirsiniz, hemen arayın.
0 252 400 0014    


E-imza nedir?

5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu’na göre elektronik imza, ıslak imza gibi evlilik, veraset ve şahitlik gibi hukuki olaylar haricinde kalan tüm işlemlerde geçerlidir.

Gelişmiş teknolojinin ülkemizde hayata geçmesiyle birlikte birçok alanda olduğu gibi resmi işlemlerde de güvenlik ve kolaylık araçları faaliyete geçti. Bu kolaylıklar arasında yer alan elektronik imza, şahsi işlemlerde veya kurumsal işlemlerde imza yetkisi bulunan kişilerin imzasını taklit ederek dolandırıcılık gibi olayların önüne geçilmesi için tasarlanmış bir uygulamadır.

Elektronik imza, başka bir elektronik veriye eklenen veya elektronik mantıksal ile aynı doğrultuda çalışan, harf, rakam ve objelerden oluşan ve dijital ortamda hazırlanarak “akıllı kart” veya “token” aracılığı ile kullanılabilen bir tür kimlik doğrulamadır. Taklit edilmesi mümkün olmayan bu imza, hukuki anlamda tüm mecralarda geçerli olup değiştirilmesi veya benzerinin yapılması gibi durumlara karşı güvenilirdir.

Evet. E-imzanızı bizden aynı gün içinde hızlıca teslim alabilirsiniz.

Evet. E-imza kullanılması gereken her yerde geçerlidir, sorunsuz biçimde kullanabilirsiniz.

E-imza üretimi, sistemin yoğunluğuna bağlı olarak 10-15 dk ile 30-45 dk arasında değişmektedir.

Bayisi olduğumuz TÜRKKEP A.Ş., 2013’den bu yana özel entegratör olarak işlem yapmakta olan, Genel Merkezi Şişli İstanbul Nova Baran Plaza’da bulunan BTK onaylı firmadır. Türkiye çapında 200’ü aşkın bayisi bulunan firmamız pazar lideri konumundadır.

Referanslarımız arasında THY, Vakko, Hugo Boss, TIRSAN gibi büyük firmalar yanında, Marmaris Belediyesinin de aralarında yer aldığı 120’ye yakın belediye ve kamu kuruluşları da bulunmaktadır.

Daha detaylı referans ve bilgi için bizi arayabilir, sitemizden Marmaris bölgesindeki referanslarımıza göz atabilirsiniz. 

Hayır. Kanunen başkası adına e-imza alınamaz.

Hayır. Farklı firmalardan alınan e-imzalar için işlem yapılamamaktadır. 

Evet. Dilerseniz ofisinize yada iş yerinize gelip özel JET İmza yetkimiz ile yerinde hizmet verebilmekteyiz.

Evet. İşlemler kendi ofisimizde değil, sizin iş yerinize bulunduğunuz yere gelerek, size özel yapılıyor ise, ayrıca yerinde hizmet bedeli alınmaktadır.

Yerinde hizmet bedeli, bulunduğumuz konuma ve işin boyutuna, süresine göre değişmektedir. Öncesinde lütfen fiyat sorunuz, alt limit 200TL+KDV’dir.

Marmaris‘te yerinde ve anında e-imza (elektronik imza) vermeye yetkili bayilerimizden olan TBM Marmaris‘i ziyaret ederek TÜRKKEP e-imzanızı anında alabileceğiniz gibi; müşteri temsilcimiz ziyaretinize gelerek, yerinizde e-imzanızı teslim edebilir.

Bize telefonla ulaşarak hızlı e-imza almak için bilgi edinebilirsiniz, hemen arayın.
0 252 400 0014   

Referanslarımıza buradan göz atabilirsiniz.